Rolety Kasetowe Retro Rzymskie Dzień Noc

Zalety produktu:

 naturalne materiały
 manualna regulacja
 możliwość dopasowania do wszystkich okien
 2 lata gwarancji
zabezpieczenia Child Safety

Opis produktu

Rolety retro rzymskie dzień noc  to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w
każdym wnętrzu, bez względu na jego styl.To najnowsza propozycja wśród ozdobnych osłon okiennych, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Ta innowacyjna roleta w kasecie, zwana również zebrą, pozwala Państwu regulować w precyzyjny sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia.

Rolety materiałowe sprawdzą się jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Mogą także służyć jako ekran projekcyjny. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu.

 

Świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie, a we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji.Stanowią także niezastąpione zasłony na okna o ograniczonej małej powierzchni ścian obok nich, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon.

Dane techniczne

Typ rolety Opcjonalnie montaż inwazyjny Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne

Opcjanalnie sterowanie ręczne

min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
Roleta Retro Rzymska Dzień Noc * * * 400 300 2700 3000

Pliki do pobrania

Zamówienie – Wycena

Rolety Retro Rzymskie Dzień Noc

Ulotka Produktu

Rzymskie Dzień Noc

Katalog Tkanin

 Rzymskie Dzień Noc

Video