Zalety produktu:

          montaż ścienny i sufitowy
 sterowanie ręczne i elektryczne
 dostępne 5 kolorów standardowych obudowy
 2 lata gwarancji
tkaniny wodoodporne 

Opis produktu

Markizy produkowane przez firmę Domo-System stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne

To wyjątkowy komfort optyczny i termiczny. Ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to zadanie dla naszych markiz. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!
Estetyka i funkcjonalność

Markizy tarasowe firmy Domo-System to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.
Trwałość

 

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Kliknij w miniaturkę produktu poniżej aby zobaczyć opis i parametry techniczne.

 

Dane techniczne

Typ rolety Opcjonalnie montaż ścienny /sufitowy Opcjonalnie sterowanie elektryczne/ręczne Opcjonalnie czujnik wiatru min. szerokość (mm) min. wysięg (mm) max. szerokość (mm) max. wysięg (mm)
Markiza Półkaseta REO * * 2100 1600 6000 3600

Pliki do pobrania

Zamówienie – Wycena

Markiza Półkaseta REO

Video