Moskitiery Plisowane Narożne

Zalety produktu:

plisowana siatka
 manualna regulacja
 możliwość dopasowania do wszystkich okien
 2 lata gwarancji
trwałość oraz wytrzymałość produktu

Opis produktu

Cechą charakterystyczną systemu moskitiery plisowane dwuskrzydłowej jest plisowana siatka, która podczas zamykania układa się w harmonijkę, a następnie chowa w profilu bocznym, co sprawia, że zajmuje ona niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Siatka dostępna jest w kilku rozmiarach tzw. setach, które w zależności od potrzeb można docinać, dopasowując do wysokości stolarki.

System został zaprojektowany jako wariant dwuskrzydłowy z możliwością wykonania moskitiery narożnej bez słupka. Dzięki temu produkt może zostać zastosowany na standardowych drzwiach tarasowych, których gabaryty sięgają nawet 6m szerokości oraz 2,7m wysokości, a także na coraz bardziej popularnych narożnych drzwiach przesuwnych typu HS.

W ofercie dostępne są dwie wielkości profili przesuwnych. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który ułatwia swobodne przechodzenie. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo umożliwia polakierowanie na dowolny kolor.

Dane techniczne

Profil Dostępne kolory siatki Dostępne kolory obudowy min. szerokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
profilu przesuwnego PPR MPH szary, czarny biały, brąz, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester 1200 3000 2700
profilu przesuwnego PPR/B MPH szary, czarny biały, brąz, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester 1200 2000 2300

Pliki do pobrania

Pomiar

Schematy

Video