Zalety produktu:

 zintegrowany system odprowadzania wody
kolorystyka dostępna w kolorach podstawowych lub wg palety RAL
wytrzymałość przy zamkniętym dachu przy wietrze do 120 km/h
możliwość rozbudowy w dowolnym momencie

Opis produktu

Pergola to świetne rozwiązanie, które sprawdza się przy domu, firmie i w branży HoReCa. Minimalistyczna forma jest niezwykle funkcjonalna, a dzięki indywidualnemu doborowi komponentów można przystosować ją własnych potrzeb. Profesjonalne pergole zdominowały tradycyjne parasole i parawany swoim stylowym wyglądem i najwyższej jakości materiałami, które pozwalają na wieloletnie użytkowanie. Ochrona przed warunkami pogodowymi, którą zapewnia zabudowa pozwala, na korzystanie z pergoli o każdej porze roku, dzięki temu świetnie sprawdza się również przy restauracjach, kawiarniach i hotelach zapewniając większą przestrzeń dla gości.

Pergola sprawia, że taras nabiera nowego wymiaru, staje się funkcjonalny i sprawdza się każdego dnia w każdej sytuacji. Dzięki profesjonalnemu zadaszeniu taras zyskuje również nowy, atrakcyjny wygląd. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na dopasowanie na bieżąco ilości przepuszczanych promieni słonecznych. Dzięki innowacyjnym technologiom w każdym momencie można regulować zadaszenie i zabudowę bez żadnego wysiłku. Dzięki doborowi rozwiązań pergola sprawdzi się o każdej porze roku, ponieważ może mieć wbudowany system oświetleniowy i grzewczy.

Dane techniczne

Typ rolety

Opcjonalnie montaż scienny

Opcjonalnie montaż do podłoża  Opcjonalnie sterowanie elektryczne min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysięg (mm)
Pergola Smart * * 1500 1500 9000 7000
Pergola * * 2500 2000 9000 7000

Materiały do pobrania

Zamówienie – Wycena

Pergola Smart

Ulotka Pergola Smart

Pergola Smart

Video