Rolety Zewnętrzne Podtynkowe

Zalety produktu:

 ochrona termiczna, przed zimnem i słońcem                                             

  ochrona akustyczna

 ochrona przed czynnikami atmosferycznymi
ochrona przed owadami

Opis produktu

Rolety zewnętrzne  to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Jakkolwiek po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących. Istotną kwestią jest zaplanowanie zastosowania tego typu rozwiązań oraz sposobu ich instalacji jeszcze na etapie projektowania budynku, co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie walorów funkcjonalnych tego typu systemów. Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część.

Rolety adaptacyjne są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Systemy rolet adaptacyjnych mają możliwość integracji z moskitierą. Takie kompleksowe rozwiązanie gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed insektami latem, przy jednoczesnej ochronie wnętrza pomieszczeń prze utratą ciepła zimą.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

Dane techniczne

Typ rolety Opcjonalnie montaż: rama okienna, ściana Opcjonalnie sterowanie elektryczne/ręczne Okna dachowe mix. powierzchnia wyrobu (m2) min. szerokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
Rolety Podtynkowe PA 39 * * 6 300 3900 4320
Rolety Podtynkowe PA 43 * * 9 300 3900 4150

Rolety Podtynkowe PA 52

 

* * 8 300 2700 4600

Pliki do pobrania

Zamówienie – Wycena

Rolety Podtynkowe 

Zamówienie – Wycena

Rolety Podtynkowe Podwójne

Zamówienie – Wycena

Rolety Podtynkowe Potrójne

Video